خرید پمپ آب خانگی

یکی از مشکلات همیشگی که در اکثر منازل وجود دارد فشار آب است. برای افزایش فشار آب باید از پمپ آب استفاده کرد. پمپ آب مورد استفاده در منازل از نوع پمپ آب خانگی است. این نوع پمپ باید در لوله کشی منازل استفاده شود و علاوه برا افزایش فشار آب موجب کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مصرف آب است.

پمپ آب بشقابی نیم اسب پنتاکس پمپ آب جتی یک اسب پنتاکس

انوع پمپ آب خانگی

پمپ های آب خانگی تنوع زیادی دارند که در اینجا مهم ترین های آن ها را به شما معرفی می‌کنیم:

خرید پمپ آب بشقابی

نکات مهم در انتخاب پمپ آب خانگی

نکاتی که باید در انتخاب پمپ آب خانگی حتما به آن توجه کنید متراژ و تعداد شیرهای موجود در واحد مسکونی،محل قرارگیری پمپ آب و نوع لوله کشی ساختمان، تعداد طبقات و فشار مورد نیاز است.

برای انتخاب بهتر می‌توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید و از راهنمایی و مشاوره قبل از خرید استفاده کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای تماس با کارشناسان ما کلیک کنید.

قیمت پمپ آب خانگی

معمولا در خرید پمپ آب بیشترین چیزی که مشتریان به آن توجه میکنند قیمت پمپ آب خانگی است.

در انتخاب پمپ آب خانگی صرفا نباید به قیمت آن توجه کرد، چرا که ممکن است پمپ آب ارزانی را به دلیل قیمت پایین آن انتخاب کنید ولی به دلیل کارایی کمتر نیاز شما را مرتفع نکند و مجبور باشید مجدد پمپ دیگری را تهیه کنید که این امر باعث ضرر مالی برای شما خواهد شد.

قیمت پمپ آب خانگی باید مقرون به صرفه باشد، یعنی با توجه به کارایی که نیاز دارید پمپ آب خود را انتخاب کنید و صرفا انتخاب خود را به قیمت محدود نکنید تا دوباره نیاز به خرید پمپ دیگری نداشته باشید.

برای خرید بهتر با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.